
11-28-2007, 08:17 PM
|
 |
Suprise Me
|
|
Join Date: Mar 2003
Posts: 4,259
|
|
How about home heating oil (LP) for $2.68 a gallon? We figured it will cost us close to $750 a month to heat the house..  Ridiculous. How can anyone buy food?
__________________
A blessed thing it is for any man or woman to have a friend, one human soul whom we can trust utterly, who knows the best and worst of us, and who loves us in spite of all our faults.
|